Menu:
Strona główna
Media

Ulotka konferencyjna
Program

Przesłanki
Zakres tematyczny
Publikacje

Referaty

Organizatorzy
Rada programowa
Komitet Organizacyjny

Ramy czasowe i terminy
Miejsce
Mapa dojazdu
Opłaty

Uwaga konkurs!

Kontakt

Rejestracja
Lista uczestników

Aktualności:
11 sierpia - Patronat honorowy Narodowy Bank Polski
6 sierpnia - Ogłoszenie konkursu. Do wygrania 3 laptopy
6 sierpnia - Aktualizacja listy uczestników
8 lipca - Aktualizacja listy uczestników
8 lipca - Patronat honorowy Marszałka Województwa Pomorskiego
1 lipca - Patronat honorowy MNiSW
28 czerwca - Potwierdzenie patronatów medialnych
21 czerwca - Patronat honorowy TEP
9 czerwca - Uruchomienie rejestracji

Lista uczestników:
Ostatnia aktualizacja: 10 Sierpnia 2010 13:05

  1. mgr Róża Antolak-Wójtowicz - SGH Warszawa.
    Działalność organizacji w nieprzewidywalnym i dynamicznie rozwijającym się otoczeniu
  2. dr Adam Balcerzak - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  3. dr Małgorzata Baran - UMK.
    Klaster jako forma współpracy przedsiębiorstw w województwie kujawsko-pomorskim. publikacja w j. angielskim
  4. dr Wojciech Bizon - Uniwersytet Gdański
  5. licencjat Tomasz Bleks - UG.
    Polityka inwestycyjna jednostek samorządu terytorialnego ze szczególnym uwzględnieniem miast na prawach powiatu, a kondycja ich finansów w świetle uwarunkowań prawnych i teorii wyboru publicznego
  6. mgr Edward Bodzek - Uniwersytet Ekonomiczny.
    Problemy formułowania strategii przedsiębiorstwa w turbulentnym otoczeniu
  7. dr Artur Borcuch - Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy w Kielcach.
    The influence of the Digital Economy on a globalized financial market
  8. mgr Izabela Borkowska - .
    Rozwój wspólczesnej rachunkowosci
  9. licencjat Paweł Brzozowski - Uniwersytet Gdański.
    Funkcjonowanie gospodarki w upadłym państwie
  10. mgr Paweł Brzustewicz - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.
    Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa jako narzędzie w realizacji idei zrównoważonego rozwoju
  11. mgr Patrycja Chodnicka - Uniwersytet Warszawski.
    Gospodarka cienia w dobie kryzysu finansowego
  12. mgr Dorota Cichocka - Szkoła Główna Handlowa.
    Wsparcie z funduszy Unii Europejskiej dla przedsiębiorców - działalność innowacyjna i inwestycje
  13. dr Leszek Czerwonka - Uniwersytet Gdański.
    Przejęcia jako metoda wzrostu przedsiębiorstw - motywy a skutki
  14. dr Irena Dudzik-Lewicka - Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej.
    Kryzys a preferencje małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie źródeł finansowania działalności gospodarczej
  15. mgr Tomasz Gąsior - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  16. licencjat Kornelia Gierczyńska - Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruniu
  17. dr Iwona Gorzeń-Mitka - Politechnika Częstochowska.
    Doświadczenia europejskiego sektora publicznego w zarządzaniu ryzykiem
  18. mgr Marta Gronkiewicz - Uniwersytet Gdański.
    Demokracja po polsku - teoretyczne i rzeczywiste preferencje wyborcze Polaków".
  19. dr Marcin Gryczka - Uniwersytet Szczeciński
  20. mgr Mirosław Gulaczyk - UMK Toruń.
    GPW jako centrum finansowe Europy Środkowo - Wschodniej. Jej perspektywy i możliwości ekspansji."
  21. mgr Łukasz Holec - Politechnika Gdańska
  22. mgr Anna Janiga-Ćmiel - Akademia Ekonomiczna w Katowicach.
    Trójliniowy model dynamiki procesu gospodarczego
  23. mgr Paweł Jankowski - UMK
  24. dr Wojciech Jarecki - Uniwersytet Szczeciński
  25. mgr Dariusz Jędrzejka - Uniwersytet Łódzki.
    Raportowanie społecznej odpowiedzialnosci biznesu jako trend we współczesnej sprawozdawczości "
  26. mgr Magdalena Józefecka - SGGW.
    Finansowanie zrównoważonego rozwoju w Unii Europejskiej - studium przypadku wybranych krajów członkowskich"
  27. mgr Stanisław Kaszuba - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu "
  28. mgr Anna Katoła - Uniwersytet Szczeciński.
    Programowanie zrównoważonego rozwoju na poziomie lokalnym w procesie budowy lokalnej Agendy 21. "
  29. dr Izabela Kijeńska-Dąbrowska - Ośrodek Przetwarzania Informacji.
    The roles of public R&D entities in modern society
  30. mgr Amelia Kin - Uniwersytet Wrocławski.
    Środki unijne jako forma pozyskania źródła finansowania polskich przedsiębiorstw.
  31. dr Monika Kłos - WSB w Pile "
  32. dr Janusz Kornecki - Uniwersytet Łódzki.
    1) ""The potential of Lower Silesia business support organisations to effectively support the innovativeness of small and medium-sized enterprises"". 2) ""Support to the competitiveness of small and medium-sized enterprises in the Lodz region through investments exemplified by Measure 2.3 SOP ICE"" (w jęz. polskim było to: ""/Wsparcie konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw w województwie łódzkim poprzez inwestycje na przykładzie Działania 2.3 SPO WKP/""."
  33. dr Marcin Kowalczyk - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.
    Konkurencyjność makroekonomiczna a wykorzystanie narzędzi e-administracji
  34. mgr Małgorzata Krusiewicz - Szkoła Główna Handlowa.
    Roli i wpływu Traktatu z Lizbony na polityke handlową Unii Europejskiej?
  35. prof. Barbara Kryk - Uniwersytet Szczeciński
  36. dr Katarzyna Kubiszewska - Politechnika Gdańska.
    ?Development of banking sectors in Kosovo and Montenegro in last decade
  37. mgr Magdalena Kuczmarska - Uniwersytet Mikołaja Kopernika.
    Fuzje i przejęcia w czasach globalnego kryzysu finansowego
  38. dr hab. Janusz Kudła - UW.
    Changes in European tax systems during economic downturn
  39. mgr Justyna Kufel - Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej - Państwowy Instytut Badawczy.
    Rola dalekowzroczności i planowania adaptacyjnego w tworzeniu strategii w ramach polityki antycypacyjnej rządu
  40. mgr Monika Kulińska - Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
  41. mgr Luigi Lai - OPI / UW.
    R&D Systems in Italy and Spain
  42. mgr Izabela Lewandowska - Agencja Nieruchomości Rolnych.
    Funkcjonowanie spółek hodowlanych Agencji Nieruchomości Rolnych w zmieniających się warunkach gospodarowania."
  43. mgr Piotr Lipa - AE Katowice
  44. mgr Krzysztof Lipiec - Ośrodek Przetwarzania Informacji.
    Measuring effectiveness of technology transfer offices
  45. dr Renata Lisowska - Uniwersytet Łódzki.
    Conditions of small and medium sized enterprises  creation and operation in marginalized regions on the example of Lodz province
  46. mgr Ewelina Litwinowicz - Błaszczyk - Politechnika Wrocławska.
    Projekty inwestycyjne podmiotów MSP wspólfinansowane środkami z UE - ryzyka realizacj.
  47. dr Irena Agata Łucka - Uniwersytet Szczeciński
  48. dr Aneta Madyda - Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej.
    Kryzys a preferencje małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie źródeł finansowania działalności gospodarczej
  49. dr Marcin Marciniszyn - Akademia Leona Koźmińskiego.
    Współczesne welfare state a rozwój ekonomiczno - społeczny
  50. student Paweł Maryniak - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.
    Polityczno-prawne źródła kryzysu finansowego
  51. student Magdalena Mazurkiewicz - Uniwersytet Gdański.
    Ekonomiczne efekty polityki gospodarczej Ronalda Reagana i Margaret Thatcher
  52. mgr Łukasz Mleczko - Akademia Ekonomiczna w Katowicach.
    Cykl koniunkturalny a dobrobyt społeczny na przełomie XX i XXI wieku. Zagadnienie mierzalności dobrobytu
  53. dr Urszula Mrzygłód - Uniwersytet Gdański.
    Kryzys finansowy a funkcjonowanie jednolitego rynku kapitałowego Unii Europejskiej
  54. mgr Marcin Nowakowski - Uniwersytet Warszawski.
    Prawne i podatkowe aspekty inwestowania w Chińskiej Republice Ludowej
  55. dr Małgorzata Okręglicka - Politechnika Częstochowska.
    Działalność inwestycyjna mikroprzedsiębiorstw w Polsce - wybrane aspekty.
  56. mgr Aleksandra Olejarz-Wahba - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
  57. licencjat Mikołaj Olszański - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  58. mgr Ewa Pastor - PWSZ w Głogowie.
    innowacja jako trudna perspektywa rozwoju przedsiębiorstw Zagłębia Miedziowego
  59. student Grzegorz Pelczar - Uniwersytet Jagielloński
  60. dr Krzysztof Piech - Instytut Wiedzy i Innowacji
  61. mgr Ilona Pietryka - Uniwersytet Mikołaja Kopernika.
    Operacje otwartego rynku w absorpcji płynności
  62. mgr Agnieszka Piętak - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  63. dr Mikołaj Pindelski - Szkoła Główna Handlowa.
    instrumenty kontrolne w dziale sprzedaży
  64. dr Andrzej Poszewiecki - Uniwersytet Gdański
  65. mgr Michał Przybył - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.
    Możliwości wprowadzania innowacji organizacyjnych przez przedsiębiorstwa z wykorzystaniem funduszy europejskich.
  66. licencjat Dawid Rezler - Uniwersytet Łódzki.
    Łódzki Regionalny Park Naukowo ? Technologiczny szansą rozwoju innowacyjności w regionie łódzkim.
  67. mgr Aleksander Rezmer - UMK.
    Kluczowe uwarunkowania działalności międzynarodowych joint venture w Polsce
  68. dr Tomasz Rokicki - Szkoła Główna Gospodarstwa iejskiego w Warszawie.
    Zrównoważony rozwój rolnictwa - na przykładzie produkcji owczarskiej
  69. dr Dorota Roszkowska Hołysz - Uniwersytet Zielonogórski
  70. mgr Justyna Rycharska - UMK Toruń
  71. dr Joanna Sadkowska - Uniwersytet Gdański.
    Innowacje organizacyjne w działalności podmiotów gospodarczych
  72. mgr Karol Siebyła - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
    Ewolucja szwedzkiej polityki rynku pracy w latach 1950-2005. (Ew. też o Danii)
  73. mgr Maciej Skrobisz - Mask Projeqts
  74. dr Elżbieta Soszyńska - UW.
    Potencjał społeczno-technologiczny a dynamika rozwoju gospodarczego
  75. dr Marzena Starnawska - Politechnika Gdańska.
    Social networks as a context for small business ? aiming at a new model of an enterprise in a smallness and newness liability syndrome.
  76. mgr Mirosław Starzyński - SGGW.
    Cykle ekonomiczne w ujęciu Raviego Batry
  77. mgr Joanna Stawska - Uniwersytet Łódzki.
    Polityka kredytowa banków komercyjnych w stosunku do przedsiębiorstw na tle polityki Narodowego Banku Polskiego i Europejskiego Banku Centralnego.
  78. dr Nina Stępnicka - Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Tryb. .
    Wolność gospodarcza w Internecie na przykładzie handlu elektronicznego
  79. mgr Magdalena Suska-Szczerbicka - Uniwersytet Szczeciński.
    Wykorzystanie funduszy unijnych na energetykę wiatrową w Polsce w latach 2004-2006 i 2007-2013
  80. mgr Ewa Szabłowska - Uniwersytet Łódzki.
    Banki spółdzielcze na tle sektora bankowego
  81. dr Grzegorz Szczodrowski - Uniwersytet Gdański.
    Podatek dochodowy od osób fizycznych w świetle klasycznych zasad podatkowych
  82. dr Mirosława Szewczyk - POLITECHNIKA OPOLSKA.
    Prospects for chemical industry in Kedzierzyn-Kozle county
  83. dr Rafał Szymański - Uniwersytet Szczeciński.
    Wsparcie sektora mikro i małych przedsiębiorstw w ramach programu Bon Na Innowacje ? inicjowanie współpracy z jednostkami B+R
  84. mgr Anna Szynka - Uniwersytet Warszawski.
    Znaczenie sektora B+R w polskiej gospodarce
  85. dr hab. Arkadiusz Świadek - Uniwersytet Szczeciński.
    Uwarunkowania działalności innowacyjnej przedsiębiorstw przemysłowych w regionie podlasia w latach 2006-2008
  86. dr Jacek Świtała - Eurofin - doradztwo i szkolenia Sp. z o.o.
  87. dr Grzegorz Tchorek - Uniwersytet Warszawski.
    Mikroekonomiczne aspekty wprowadzenia euro
  88. dr Agnieszka Tłuczak - Uniwersytet Opolski.
    Efektywność modeli autoregresyjnych w prognozowaniu cen produktów rolnych w Polsce.
  89. mgr Wojciech Tyborowski - Agencja Rozwoju Pomorza S.A..
    Iluzja stabilnej inflacji - dlaczego nie udało się powstrzymać kryzysu sub-prime
  90. mgr Marzena Waśniewska - Uniwersytet Gdański.
    Sytuacja na rynku kredytów hipotecznych w Polsce po światowym kryzysie finansowym
  91. dr Beata Wieczerzyńska - Politechnika Radomska
  92. mgr Marta Wierzbicka - UMK w Toruniu.
    Wybrane aspekty internacjonalizacji polskiego przedsiebiorstwa na przykładzie Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA
  93. dr Anna Wildowicz-Giegiel - Uniwersytet w Białymstoku.
    apitał intelektualny a realizacja idei zrównoważonego wzrostu w warunkach polskiej gospodarki
  94. mgr Karol Wlazło - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.
    Co w najbliższych latach będzie większym problemem gospodarczym w Polsce: inflacja czy bezrobocie?
  95. dr Zuzanna Wośko - Uniwersytet Łódzki.
    Rozwój sektora finansowego na świecie. Dynamiczna wielowymiarowa analiza porównawcza.
  96. mgr Marcin Wronski - Uniwersytet Gdański
  97. licencjat Paweł Wróblewski - Uniwersytet Gdański.
    Ocena skuteczności wybranych narzędzi analizy technicznej przy inwestwaniu w spółki indeksu Wig20
  98. mgr Dorota Zbierzchowska - Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej.
    Wpływ sztywnych systemów kursowych na sytuację gospodarczą i skutki kryzysu finansowego w krajach nadbałtyckich
  99. dr Ihar Zhabianok - Białoruski Państwowy Uniwersitet Ekonomiczny
  100. mgr Anna Zybura - Unwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  101. mgr Joanna Zygadlewicz - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
    Inwestycje w kapitał ludzki jako czynnik podwyższania konkurencyjności gospodarczej Republiki Południowej Afryki
  102. dr Rafał Żelazny - Akademia Ekonomiczna im. K. Adamieckiego.
    Pomiar stanu rozwoju GOW - teoria a praktyka
  103. dr Joanna Żukowska - Szkoła Główna Handlowa
Opcje:
Dodaj do ulubionych
Ustaw jako startową
Poleć znajomemu

Archiwum:
KNME 2000
III KNME
V KNME
VI KNME
VII KNME
VIII KNME
IX KNME
X KNME
XI KNME
XII KNME
XIII KNME
XIV KNME
XV KNME
XVI KNME

XVII KNME

This page loaded in 3.81398 miliseconds.