O inicjatywie
Cele
Organizacja
Konferencje
Publikacje
Kontakt

English Version
O inicjatywie

Od kilku lat dzięki inicjatywom młodych naukowców z kilku ośrodków akademickich trwają prace nad kolejnymi konferencjami naukowymi młodych ekonomistów. Początkowo odbywały się one w ramach cykli konferencji regionalnych lub środowiskowych: "Konferencje Młodych Ekonomistów" (PTE), "Współczesne tendencje rozwoju a zachowania organizacji", "Firma-rynek-konsument. Szanse i zagrożenia." (Uniwersytet Szczeciński), "Konferencje Młodych Pracowników Nauki i Studentów" (SGH). W 2002 r. połączyły się one w cykl Konferencji Naukowych Młodych Ekonomistów.

Efektem naszych działań jest wiele publikacji książkowych. Opublikowaliśmy już kilkaset artykułów w ramach tychże konferencji. Wykorzystujemy do tego również nowoczesne technologie - referaty prezentowane na naszych konferencjach można odnaleźć także w zasobach globalnej sieci.

W tej witrynie będzie można odnaleźć systematycznie pojawiające się informacje dotyczące kolejnych naszych inicjatyw. Dlatego zapraszamy do częstego jej odwiedzania i korzystania z naszej oferty. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać najświeższe informacje e-mailem - proponujemy dopisać się do naszej listy mailingowej.

Rozwija się sieć naszych współpracowników w poszczególnych ośrodkach akademickich (którzy otrzymują informacje o naszych bieżących działaniach lub w tych działaniach współuczestniczą). Sprawdź czy jest już taka osoba na Twojej uczelni. Jeżeli nie - zapraszamy do współpracy!
Opcje:
Dodaj do ulubionych
Ustaw jako startową
Poleć znajomemu

Archiwum:
KNME 2000
III KNME
V KNME
VI KNME
VII KNME
VIII KNME
IX KNME
X KNME
XI KNME
XII KNME
XIII KNME
XIV KNME
XV KNME
XVI KNME

XVII KNME

This page loaded in 4.69017 miliseconds.